Пријем за ученике генерације

Начелник општине Лопаре др Радо Савић уприличио је 27. јуна 2016. године пријем ученика генерације основних и средње школе са подручја општине Лопаре.
Током пријема разговарало се о успјеху ових ученика и недоумицама при професионалном опредјељењу будућих средњошколаца и студената. Најуспјешнијим ученицима уручени су пригодни поклони као награда за њихов труд.
„Ово је прилика да их наградимо, честитамо и захвалимо се на успјеху који су остварили. Испред Општинске управе желим вам све најбоље у даљем школовању. Поручио бих им да се знање и школовање увијек исплати“ – истакао је начелник општине Радо Савић.
Ученица генерације ОШ„ Вељко Чубриловић“ Прибој, Александра Томић, рекла је да овај гест Начелника општине служи као мотивација да би се наставили постизати добри резултати и у будућем школовању.
Ученици генерације основних и средње школе:
1. Јована Јокић, ОШ „Свети Сава“ Лопаре
2. Александра Томић, ОШ „Вељко Чубриловић“ Прибој
3. Васо Ђокић, СШЦ „Вук Караџић“ Лопаре
Данашњи пријем представља једну у низу активности коју проводи Начелник општине као вид подршке младим, перспективним и успјешним ученицима, спортистима и другим заслужним Лопарчанима.