Пријем захвалности

Начелник општине Лопаре др Радо Савић организовао је 21. априла 2017. године у Центру за културу и информисање у Лопарама, пријем захвалности за све представнике институција, организација и појединаца који су учествовали у потрази за несталим дјечаком Константином Стјепићем у периоду од 07-12.03.2017. године. Пријем је организован у знак захвалности свима који су учествовали у потрази за несталим дјечаком, а чији је живот нажалост трагично завршио. Овај трагични догађај мобилисао је велики број људи, преко 1.500 и више од 50 институција, удружења и разних организација, који су се несебично и хумано ставили у функцију тражења несталог дјечака. Пријем је организован како би се Општина Лопаре, која је учествовала заједно са Министраством унутрашњих послова РС захвалила свима који су дали свој допринос у акцији потраге.