Пријем код начелника за Милана Цвјетковића и Зорана Стевића из Пељава

Начелник општине Лопаре Радо Савић и замјеник начелника општине Срећко Илић уприличили су пријем за Милана Цвјетковића и Зорана Стевића из Пељава који су се прихватили старатељства над дјецом трагично настрадалог Милорада Ћетковића из Пељава. Иза самохраног оца који је погинуо 19.08.2017. године у саобраћајној несрећи остало је четворо дјеце узраста од 8 до 16 година.Породица Милана Цвјетковића прихватила се старатељства над двоје дјеце, а породица Зорана Стевића прихватила се старатељства над једним дјететом. Најстарије дијете Гина Ћетковић има обезбијеђен смјештај у Дому у Лопарама. Начелник општине Лопаре се захвалио породицама Цвјетковић и Стевић на изнад свега хуманој и несебичној одлуци да преузму старатељство над овом дјецом. У наредних неколико дана биће потписани уговори са породицама и Центром за социјални рад Лопаре. Општина Лопаре ће обезбиједити превоз за двоје дјеце који путују у школу.