Промовисан роман Бранака Станковића – Чекамо васкресење мртвих

Лопаре, 7. септембар 2017. године
Промоција романа првенца, чији је наслов Чекамо васкресење мртвих, аутора Бранка Станковића наишла је на велико интересовање публике. Преко стотину посјетилаца присуствовало је промоцији у Центру за културу, што је добар број за много већа мјеста од Лопара и за много тиражније и познатије писце. У публици су били начелник општине Лопаре Радо Савић, прота Стево Јовић и други представници политичког, културног и привредног живота општине, гости из других мјеста, као и представници Равногорског покрета који баштине традицију страдалника на које се тематика романа односи. О роману су поред аутора, говорили Немања Миловановић и Слободан Јовић.
Бранко Станковић, рођен је 1975. године у Фочи, по занимању је орални хирург. Живи у Бијељини, а ради у Лопарама као доктор стоматологије.