ПРАЗНИЧНИ ДАНИ У ЛОПАРАМА

За новогодишње уређење Улице Цара Душана у Лопарама из општинског буџета је издвојено 1.300 КМ.
Становници ове локалне заједнице најлуђу ноћ провешће у кућама или угоститељским објектима гдје је за конзумацију потребно издвојити између 10 и 20 КМ.
Конзумација у Свечаном салону „Хелветиа“, гдје ће наступити пјевач Митар Мирић, кошта 60 КМ.
Из општинске управе су најавили да су поводом најрадоснијег хришћанског празника Божића за социјалне категорије издвојили 3.000 КМ.
За Бадње вече у порти Храма Покрова Пресвете Богородице паљење Бадњака, након чега ће бити присутнима служено кувано вино, које ће донирати општина Лопаре.
Начелник општине Лопаре Радо Савић приредиће 8. јануара пријем за представнике јавног, друштвеног и политичког живота поводом Дана Републике Српске.