SAVIĆ: DOBAR RAD OPŠTINSKIH USTANOVA I PREDUZEĆA

Odbornici Skupštine opštine na današnjem zasjedanju donijeli su odluku da uz ulicu, ime „9 januar“ u Loparama ponese i naselje u kojem su izgrađene kuće ugroženima nakon poplava i klizišta 2014. godine.

Načelnik Lopara Rado Savić pohvalio je na sjednici dobar rad opštinskih ustanova i preduzeća, ističući da je lokalni Dom zdravlja u suficitu već cijelu deceniju, istakavši da je i uspješan rad ustanova kulture u opštini.

Odbornici su usvojili i odluku o izboru firme „Vivamedik“ iz Kozluka kao strateškog partnera za Javnu zdravstvenu ustanovu apoteka „Lopare“.

Predsjednik Skupštine opštine Milenko Ristić rekao je novinarima da je sjednica imala uglavnom izvještajni karakter o radu javnih ustanova i preduzeća.