СВЕЧАНО ОБИЉЕЖЕНА ШАМПИОНСКА ТИТУЛА

Одбојкаши „Мајевице“ из Лопара свечано су обиљежили шампионску титулу и улазак у Премијер лигу БиХ у Свечаном салону „Омс“ у овој мајевичкој општини.

У име руководства клуба присустнима се обратила Богдана Митровић и подсјетила да овај клуб постоји уназад 40 година и напоменула да је титула првака Републике Српске историјски успијех за клуб и општину Лопаре.

Присутнима се обратио и директор Рудника и термоелектране „Угљевик“ Ђорђе Поповић, који је несебично помагао клуб, и истакао да освојена титула корача бриљантним ходом без иједног пораза.

„Овај успијех ће много значити промоцији општине Лопаре. Пред клубом су нови изазови, сигуран сам да ће се клуб доказати и у Премијер лиги играма и борбеношћу али и на најбољи могући начин, као што је то до сада чинио, презентовати наш крај “, рекао је Поповић.

Он се захвалио свима који су личним ангажманом помагали рад клуба.

Капитен мајевичког шампиона Немања Томић, није крио задовољство освојеном титулом и успијехом.
„Направили смо велики успјех за клуб, од самог почетка знали смо да вриједимо и вјеровали смо у успијех“, рекао је Томић.