ЗАХВАЛНИЦЕ ЗА ПОДРШКУ РАЗВОЈУ СПОРТА

Омладински фудбалски клуб /ОФК/ „Прибој“ из Прибоја код Лопара свечано је завршио реконструкцију и уређење спортског терена уручивши захвалнице начелнику општине Лопаре Ради Савићу и директору Рудника и термоелектране „Угљевик“ Ђорђу Поповићу за подршку у раду.
Предсједник овог клуба Горан Тасовац истакао је да су добар рад и добри резултати омогућени улагањем у инфраструктуру којим су побољшани услови за рад.
„Клуб се такмичи у четрвтој лиги Републике Српске а има и Школу фудбала узраста до 12 година, на шта смо посебно поносни“, рекао је новинарима Тасовац.
Начелник Лопара Радо Савић захвалио се у име општине свима који помажу рад клуба и истакао да је улагање у спорт и младе један од приоритета локалне власти.
„Веома добро је што Прибој има фудбалски клуб и што наши најмлађи становници тренирају и на тај начин се правилно развијају и воде здрав начин живота“, рекао је Савић.
Директор РиТЕ „Угљевик“ Ђорђе Поповић честитао је и захвалио свим члановима управе и фудбалерима који се боре да промовишу свој Прибој и општину Лопаре и пожелио срећан наставак такмичења.
Поповић је напоменуо је да је тешко на било који начин водити спортски клуб који захтијева много одрицања, труда али и финансијских средстава а да су спортски радници и фудбалери из Прибоја доказ да се добри резултати могу постићи упркос свим недаћама.
ОФК „Прибој“ основан је 1980 године и заједно са Школом фудбала броји укупно 50 чланова.ЗАХВАЛНИЦЕ ЗА ПОДРШКУ РАЗВОЈУ СПОРТА