MATURATNI UZ MUZIKU TRUBAČA DEFILOVALI ULICAMA

Maturanti Srednjoškolskog centra „Vuk Karadžić“ iz Lopara večeras su tradicionalnim defileom gradskim ulicama obilježili završetak školovanja.
Direktor Srednjoškolskog centra Mićo Stojišić rekao je novinarima da je u generaciji 71 maturant na smjerovima gimnazije, računarstva, ekonomskih i bankarskih tehničara i automehaničara.
Defile maturana pratili su trubači i veliki broj građana, kao i načelnik opštine Lopare Rado Savić i narodni poslanik Želimir Nešković koji su im poželjeli sreću u budućem školovanju i životu.
Učenik generacije Marija Božić istakla je da je u školi stekla prijatelje i znanje koje će koristiti za nove uspjehe na fakultetu.
Božićeva namjerava da školovanje nastavi na Prirodno-matematičkom fakultetu u Beogradu.