МАТУРАТНИ УЗ МУЗИКУ ТРУБАЧА ДЕФИЛОВАЛИ УЛИЦАМА

Матуранти Средњошколског центра „Вук Караџић“ из Лопара вечерас су традиционалним дефилеом градским улицама обиљежили завршетак школовања.
Директор Средњошколског центра Мићо Стојишић рекао је новинарима да је у генерацији 71 матурант на смјеровима гимназије, рачунарства, економских и банкарских техничара и аутомеханичара.
Дефиле матурана пратили су трубачи и велики број грађана, као и начелник општине Лопаре Радо Савић и народни посланик Желимир Нешковић који су им пожељели срећу у будућем школовању и животу.
Ученик генерације Марија Божић истакла је да је у школи стекла пријатеље и знање које ће користити за нове успјехе на факултету.
Божићева намјерава да школовање настави на Природно-математичком факултету у Београду.