РЕАЛИЗОВАН ПРОЈЕКАТ „ОБУЦИМО БУДУЋЕ ШАМПИОНЕ“

Фудбалски клуб „Мајевица“ из Лопара добио је данас спортску опрему за дјецу узраста 8-12 година која је обезбијеђена заједничким средствима Општине Лопаре и Фондације Мозаик кроз пројекат „Обуцимо будуће шампионе“.
„Кроз овај пројекат набављено је 30 комплета спортске опреме – дресова, шорцева, штуцни, 3 мајице за тренера, голмански дрес и 10 лопти. Укупна вриједност пројекта је 2.500 КМ кроз заједничка средства Општине Лопаре и Фондације Мозаик“- рекао је координатор Омладнске банке Лопаре Мирко Благојевић.
„Око 50 пројеката је реализовано кроз програм Омладинске банке Лопаре на подручју наше општине у протеклих 8 година“- додао је Благојевић.
„Захваљујем се прије свега начелнику општине Лопаре што подржава наш рад и на овој донацији као и Фондацији Мозаик. Ово ће много значити нашој дјеци моћи ће да наступају даље на турнирима и утакмицама“- рекао је тренер ФК „Мајевица“ Лопаре Јовица Алексић.
Млађих категорија, дјевојчица и дјечака, узраста 8-12 година у овом клубу има 50.