U SUBOTU OTVARANjE NOVOIZGRAĐENIH BAZENA


Novoizgrađeni bazeni u Loparama biće svečano otvoreni u subotu, 6. jula, najavljeno je iz opštinske uprave.

U okviru kompleksa „Oktopus“ nalaze se dva bazena, dječiji i veliki bazen dimenzija 30 metara sa 15 metara, kao i teren za odbojku na pijesku.

Bazeni su vlasništvo Vlade Antića, Majevičana koji živi i radi u Švajcarskoj, a njegov sin Dario najavljuje da će u toku sezone kupanja priređivati brojne animacije za najmlađe posjetioce, te da će u okviru bazena raditi i restoran.

Cijena ulaznice za odrasle biće pet KM.

Skupštinskom odlukom svi učenici osnovne i srednje škole u Loparama, njih 903, dobili su sezonske propusnice za bazene, za šta će iz lokalnog budžeta biti izdvojeno 25.000 KM, a ulaz za sugrađane predškolskog uzrasta je besplatan.