У СУБОТУ ОТВАРАЊЕ НОВОИЗГРАЂЕНИХ БАЗЕНА

Новоизграђени базени у Лопарама биће свечано отворени у суботу, 6. јула, најављено је из општинске управе.

У оквиру комплекса „Октопус“ налазе се два базена, дjечији и велики базен димензија 30 метара са 15 метара, као и терен за одбојку на пијеску.

Базени су власништво Владе Антића, Мајевичана који живи и ради у Швајцарској, а његов син Дарио најављује да ће у току сезоне купања приређивати бројне анимације за најмлађе посјетиоце, те да ће у оквиру базена радити и ресторан.

Цијена улазнице за одрасле биће пет КМ.

Скупштинском одлуком сви ученици основне и средње школе у Лопарама, њих 903, добили су сезонске пропуснице за базене, за шта ће из локалног буџета бити издвојено 25.000 КМ, а улаз за суграђане предшколског узраста је бесплатан.