ОДРЖАНА „ПРИБОЈСКА КОТЛИЋИЈАДА“

У Прибоју код Лопара данас је одржана „Прибојска котлићијада“ која је окупила 45 екипа и више од 500 учесника, посјетилаца и гостију.

Предсједник Организационог одбора Горан Тасовац рекао да је ова друга по реду манифестација окупила дупло више екипа него претходне године.

Он је захвалио свима који су подржали ову манифестацију, а посебно општини Лопаре која је генерални покровитељ.

Захвалнице учесницима, пехаре и котлиће најбољима додијелили су челници ове мајевичке општине.

Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је задовољство добром организацијом и захвалио свима који су учествовали у припреми манифестације.

„Главни смисао данашњег дружења је ширење позитивне енергије, али и промоције Прибоја и природних љепота мајевичког краја“, навео је Савић.

Најбоља на котлићијади је била екипа „Фис“ из Бијељине, другопласирана је екипа из Угљевика, док је трећепласирана екипа „Мега дрво“ из Бијељине.