АСФАЛТИРАНИ ПУТЕВИ ЗА ДОБРОБИТ СТАНОВНИКА МАЈЕВИЧКОГ КРАЈА

Начелник општине Лопаре Радо Савић и директор Фонда за повратак при Савјету министара Бојан Нинковић посјетили су данас мјесне заједнице Милино Село, Коњиковићи и Подгора у којима су ове године заједничким средствима асфалтирани путеви.

Савић је нагласио да су ови пројекти веома значајни и за добробит становника ових мјесних заједница.

„Ово су заједнички пројекти Фонда за повратак, Савјета министара и општине Лопаре што је наставак добре сарадње“, рекао је Савић новинарима.

Нинковић је подсјетио да је Фонд за повратак преко Савјета министара за ове пројекте издвојио 90.000 КМ.

„Фонд за повратак, у складу са својим надлежностима и могућностима на основу одлука Комисије за избјеглице и расељена лица БиХ, помаже свим јединицама локалне самоуправе те ћемо тако у наредном периоду бити на располагању свим општинама“, додао је Нинковић.