НОВИ АСФАЛТ У МЈЕСНОЈ ЗАЈЕДНИЦИ ЈАБЛАНИЦА КОД ЛОПАРА

У лопарској Мјесној заједници Јабланица данас је у току асфалтирање пута дужине 1.000 метара а ширине 3,5 метра за шта је укупно издвојено 94.000 КМ.

Начелник општине Лопаре Радо Савић заједно са предсједником Скупштине ове мајевичке општине Миленком Ристићем посјетио је данас радове.

Савић је истакао да се из буџета општине Лопаре за овај пројекат издвојило 47.000 КМ а исто толико су скупили и мјештани.

-На овај начин, засеок Видовићи је у потпуности повезан са регионалним путем и са сједиштем општине-рекао је Савић новинарима.

Он је напоменуо да је у овој мјесној заједници до сада укупно асфалтирано преко 3 километра асфалтног пута, који је умногоме побољшао квалитет живота становника.

Мјештанин Саво Петрић рекао је да асфалтни пут значи много становницима, а посебно младим људима.

Он се захвалио руководству општине Лопаре и свим мјештанима који су учествовали у овој пројекту и додао да у овој дијелу живи 14 домаћинстава.