NOVI INFRASTRUKTURNI PROJEKTI


Odbornici Skupštine opštine Lopare usvojili su danas izvještaj o izvršenju budžeta za prva tri mjeseca, program rada Skupštine i nacrt Zoning plana pristupne saobraćajnice do područja „Busija“.

Načelnik opštine Lopare Rado Savić rekao je da su odbornici usvojili i odluke o asfaltiranju lokalnih puteva u nekoliko mjesnih zajednica, ukupne vrijednosti 270.000 KM.

„Projekti asfaltiranja, kao i nacrt Zoning plana pristupne saobraćajnice do područja `Busija`, kao nastavak obezbjeđivanja neophodne dokumentacije za izgradnju sportskog kompleksa `Busija`, važni su projekti za svakog građanina naše opštine i zasigurno će doprinijeti boljem i lakšem životu svakog pojedinca“, rekao je Savić.

Na redovnoj sjednici, na kojoj je raspravljano o 27 tačaka dnevnog reda, usvojeni su i izvještaj o radu Doma zdravlja Lopare za 2019. godinu, kao i Program rada i finansijski plan te zdravstvene ustanove za ovu godinu.