ПОЧЕЛЕ ПРИПРЕМЕ ЗА “РИТАМ ЕВРОПЕ” НА РТРС-у 2021.

Делегацију “Ритма Европе” данас је примио и угостио начелник Општине Лопаре Радо Савић заједно са председником Скупштине Општине Лопаре Миленком Ристићем и сарадницима.
Састанку су испред делегације “Ритам Европе” присуствовали директор телевизијског програма “Ритам Европе” Игор Карадаревић, извршни директор “Ритма Европе” Давид Макевић” и шеф протокола и организације “Ритма Европе” Лазар Веселиновић.
Тема састанка је била припрема нове сезоне телевизијског преноса највећег дечијег музичког такмичења овог типа у Европи “Ритам Европе” из Општине Лопаре као Града победника а на Радио Телевизији Републике Српске.
Апсолутном победом на дечијем музичком такмичењу “Ритам Европе” представница Лопара Марија Томић довела је ово престижно такмичење у своју Општину, у којој ће се деца и омладина других градова и општина такмичити за прво место и све бенефите које сам телевизијски програм доноси.