POČELE PRIPREME ZA “RITAM EVROPE” NA RTRS-u 2021.

Delegaciju “Ritma Evrope” danas je primio i ugostio načelnik Opštine Lopare Rado Savić zajedno sa predsednikom Skupštine Opštine Lopare Milenkom Ristićem i saradnicima.
Sastanku su ispred delegacije “Ritam Evrope” prisustvovali direktor televizijskog programa “Ritam Evrope” Igor Karadarević, izvršni direktor “Ritma Evrope” David Makević” i šef protokola i organizacije “Ritma Evrope” Lazar Veselinović.
Tema sastanka je bila priprema nove sezone televizijskog prenosa najvećeg dečijeg muzičkog takmičenja ovog tipa u Evropi “Ritam Evrope” iz Opštine Lopare kao Grada pobednika a na Radio Televiziji Republike Srpske.
Apsolutnom pobedom na dečijem muzičkom takmičenju “Ritam Evrope” predstavnica Lopara Marija Tomić dovela je ovo prestižno takmičenje u svoju Opštinu, u kojoj će se deca i omladina drugih gradova i opština takmičiti za prvo mesto i sve benefite koje sam televizijski program donosi.