RENOVIRANA VETERINARSKA AMBULANTA U PRIBOJU

Uređenje veterinarske ambulante u Priboju finansirala je opština Lopare, a načelnik opštine Rado Savić je rekao:
„S obzirom da je u Mjesnoj zajednici Priboj u potpunosti uređena ambulanta za humanu medicinu mi smo odlučili da u ovoj godini podržimo uređenje veterinarske ambulante“.
Savić je najavio da će opština i u 2021. godini izdvojiti sredstva da se radovi finalizuju i da se svi radovi na ambulanti završe, ali i prostor ispred ambulante pošto veliki broj građana koristi usluge ambulante i da je cilj da objekat pristojno izgleda i da je dobro opremljen.
Vrijednost radova, kako je novinarima rekao Željko Lukić, doktor veterine je oko 12 500 KM. On je istakao da je zamijenjen dio krova na dijelu objekta koji se koristi za potrebe ambulante, a da je urađen i prednji dio fasade, zamijenjena ulazna vrata, vanjska i unutrašnja PVC stolarija, urađeni su vanjski i unutrašnji fasaderski radovi u kancelariji, predsoblju i mokrom čvoru.