РЕНОВИРАНА ВЕТЕРИНАРСКА АМБУЛАНТА У ПРИБОЈУ

Уређење ветеринарске амбуланте у Прибоју финансирала је општина Лопаре, а начелник општине Радо Савић је рекао:
„С обзиром да је у Мјесној заједници Прибој у потпуности уређена амбуланта за хуману медицину ми смо одлучили да у овој години подржимо уређење ветеринарске амбуланте“.
Савић је најавио да ће општина и у 2021. години издвојити средства да се радови финализују и да се сви радови на амбуланти заврше, али и простор испред амбуланте пошто велики број грађана користи услуге амбуланте и да је циљ да објекат пристојно изгледа и да је добро опремљен.
Вриједност радова, како je новинарима рекао Жељко Лукић, доктор ветерине је око 12 500 КМ. Он је истакао да је замијењен дио крова на дијелу објекта који се користи за потребе амбуланте, а да је урађен и предњи дио фасаде, замијењена улазна врата, вањска и унутрашња ПВЦ столарија, урађени су вањски и унутрашњи фасадерски радови у канцеларији, предсобљу и мокром чвору.