АСФАЛТИРАНА ДИОНИЦА ПУТА НА ЖУТАВЦИ

У засеоку Жутавка, која припада мјесној заједници Милино Село, општина Лопаре, асфалтирано је 500 метара локалног пута.
Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је задовољство што је сваке године под асфалтом све више путних праваца, а да је један од циљева, да до сваке насељене куће на подручју ове општине дође асфалтни пут, све ближи реализацији.
„За асфалтирање ове дионице у мјесној заједници Милино Село из општинског буџета издвојено је 40.000 КМ, асфалтирано је 500 метара пута. Да би се Жутавка у потпуности повезала са путним правцем Корај-Милино Село потребно је асфалтирати још око 500 метара пута, што ће бити реализовано у скорој будућности“, рекао је Савић новинарима.
Мјештанин Жутавке Ђоко Шакотић, рекао је да има кућу и у граду, а овај пут ће, каже, допринијети да више времена проводи на Жутавци.
„Задовољан сам што је ово урађено, јер је жеља свих мјештана да остану у свом селу“, рекао је Шакотић.