У Лопарама одржана завршна активност пројекта „Мајевички акцијаши-амбасадори мира“

У понедјељак, 28.12.2020. године, у сали СО Лопаре одржана је завршна активност пројекта „Мајевички акцијаши-амбасадори мира“ под називом „Сусрет пријатељства“. Састанку су присуствовали представници Општине Лопаре, УГ „Мајевички акцијаши“ и гости из Теочака. Тема састанка били су до сада реализовани пројекти и активности у оквиру Пројекта „ПРО-Будућност“, као и даље активности које ће се проводити у наредном периоду у оквиру овог и других пројеката.

Кроз Пројекат „ПРО-Будућност“, који у БиХ имплементира Catholic Relief Services (CRS), а финансира Међународна агенција за међународни развој (USAID), до сада је на територији општине Лопаре, од 2016. године, реализовано 12 пројеката и активности који воде повјерењу и помирењу на овим просторима.