КОЈАДИНОВИЋ ПОСЈЕТИО ОПШТИНУ И ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ

Начелник општине Лопаре Радо Савић, са сарадницима, је разговарао са Мирославом Којадиновићем, привредником и хуманистом који живи и ради у Њемачкој.
Којадиновићеве посјете општини Лопаре, крајем сваке календарске године, су постале традиционалне, а начелник Савић му је изразио захвалност на подршци коју својим хуманим дјелима даје овој локалној заједници.
„Разговарали смо о неким могућим пројектима , подршци за Дом здравља и за општину Лопаре, а са предствницима борачке организације смо обишли Спомен-собу“, саопштио је Савић.
Којадиновић је за уређење Спомен-собе у којој су фотографије 242 погинула борца, 15 цивилних жртава, три ратне заставе, амблеми ратних јединица, спомен-књига, ратне униформе, ратни трофеји, ручни радови бораца, карте борбеног распореда и часописи ратних јединица штампаних током одбрамбено-отаџбинског рата, донирао 3.500 КМ.
„Тим уређењем је Спомен-соба је у потпуности добила планирани изглед“, истакао је Савић.