ТРЕЋИ ДАН ПОТРАГЕ ЗА НЕСТАЛИМ НЕЂОМ ЦВЈЕТИНОВИЋЕМ

Трећи дан потраге за несталим Неђом Цвјетиновићем завршен је неуспјешно.
У данашњој потрази учествовало је 120 људи, и то представници Републичке управе цивилне заштите Републике Српске, МУП-а РС, ватрогасци из Угљевика и Лопара, Хеликоптерски сервис РС, ГСС Бијељина, као и ГСС Јахорина, радници ШГ „Мајевица“ Лопаре, ловци и мјештани.
На штабу за ванредне ситуације општине Лопаре договорен је наставак потраге за сутра 27.06.2022. године испред ПС Лопаре, од 8 часова, као и прекосутра 28.06.2022.год.
Такође, ако буде потребе, у припреми је масовнија потрага за сриједу 29.06.2022.године.
„Захаљујемо се свим учесницима потраге, а све који могу дати допринос на било који начин позивамо да се јаве на контакт телефон члана штаба Жељка Керовића 065539967“ – саопштено је из општинског штаба за ванредне се ситуације.