МЛАДИ ФУДБАЛЕРИ „ПРИБОЈА“ И „МАЈЕВИЦЕ“ ОТПУТОВАЛИ НА МЕЂУНАРОДНИ ФУДБАЛСКИ ТУРНИР У САЛЦБУРГ

Дјеца из Лопара и Прибоја су данас отпутовала на међународни фудбалски турнир за млађе категорије, који се одржава у Салцбургу.
„Овај турнир је међународног карактера и на њему учествује 20 екипа из 12 држава“, рекао је замјеник начелника општине Лопаре Горан Тасовац, организатор одласка младих фудбалера у Аустрију.
Он је навео да је фудбалски клуб „Прибој „направио фузију са фудбалским клубом „Мајевица“ и заједно учествују са двије екипе, а укупно је отпутовало тридесет и једно дијете.
Организатор турнира је Аматерски спорт клуб Салцбург, а највише заслуга за организацију носе Мајевичани, браћа Златко и Горан Стојановић који су припремили сву логистику за смјештај и боравак дјеце која су отпутовала.
Одлазак на међународни турнир у Салцбургу су помогли као генерални спонзор општина Лопаре и бројни спонзори из Бијељине, Брчког, Прибоја, Угљевика и Лопара.
Турнир се отвара сутра, 25. јуна у 12 часова и 30 минута утакмицом између фудбалера „Прибоја“ и њемачког клуба „Ангер“.