САВИЋ: МЈЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ – ЗНАЧАЈНЕ ЗА РАД ОПШТИНЕ

Начелник Лопара Радо Савић посјетио је данас реконструисане просторије Мјесне заједнице у Прибоју и указао на значај мјесних заједница за функционисање локалне власти.

Савић је похвалио активан рад Савјета Мјесне заједнице Прибој и навео да се свакодневно залажу за интересе мјештана.

„Уређен је матични уред и канцеларија Мјесне заједнице, а изградићемо и санитарне чворове, те адаптирати стан који се налази у оквиру овог објекта, који се у случају потребе може користити за смјештај неке породице“, најавио је Савић.

Мјештанин Горан Тасовац рекао је новинарима да је на објекту замијењена столарија и фасада, те комплетно уређени зидови и подови.

Тасовац, који је и одборник у Скупштини општине Лопаре, захвалио је руководству локалне заједнице на улагању у овај крај и у побољшање квалитета живота мјештана.