ОПШТИНИ ЛОПАРЕ НАГРАДА ЗА НАЈБОЉИ ПРОЈЕКАТ

Општина Лопаре је освојила награду у износу од 3.500 евра за најбољи пројекат по расписаном Конкурсу за општинске социјалне пројекте у оквиру „Иницијатива за социјалну димензију у процесима европских интеграција“ у којима је укључено четрнаест локалних заједница из БиХ по седам из Републике Српске и Федерације.
Награда је уручена од стране њемачке организације АСБ /ASB- Arbeiter Samariter Bund e.V/, која је расписала конкурс.
„На расписани конкурс Општина Лопаре је конкурисала са три пројекта, а пројекат „Пољопривредом до економске сигурности вишечланих породица“ у партнерству са Удружењем родитеља са четворо и више дјеце „Подмладак“ је оцијењен као најбољи од седам локалних заједница у РС“, рекао је Жељко Керовић, начелник Одјељења за привреду и друштвене дјелатности.