ПРЕДСТАВНИЦИ ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ У НЕГОТИНУ

На свечаном отварању 55. Фестивала „Мокрањчеви дани“, у Неготину, присустовали су и представници општине Лопаре, др Желимир Нешковић одборник у Скупштини општине и директор Дома здравља, као и Младен Јовић шеф кабинета начелника општине.
Добродошлицу им је пожелио Предсједник општине Неготин Владимир Величковић који је и одржао поздравну бесједу на отварању овог Фестивала који ће трајати до 17.09.2021.год.
„Сарадња Неготина и Лопара траје већ трећу годину и желимо да она буде јача, заједничко нам је и да имамо бројну и организовану дијаспору, гдје размјењујемо искуства“- рекао је др Нешковић.
Општине Неготин и Лопаре су потписале 2018.године, на „Данима дијаспоре“, у Лопарама, повељу о братимљењу.