ОДРЖАНА СЕДМА РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ

На седмој редовној сједници Скупштине општине Лопаре донијето је неколико значајних одлука за ову локалну заједницу.Предсједник Скупштине Миленко Ристић у својој изјави новинарима је рекао да је на дневном реду засиједања била 31 тачка. Он је изразио захвалност одборницима на добрим дискусијама, чиме су изњедрени добри закључци који ће сигурно бити на добробит свих грађана ове локалне заједнице и инвеститора који желе улагати у њен развој.„Усвојена је и одлука о извршењу буџета за првих шест мјесеци у овој 2021. години“, додао је Ристић.„Дошло до наставка подршке општине у изградњи пута за Бусију, затим реализацију пројекта за уређење простора спомен-парка Вукосавци са приватним инвеститором из дијаспоре“, рекао је начелник општине Радо Савић.Он је саопштио да је додијељено и земљиште за фабрику радијатора „Термал инт „ у Лопарама, гдје ће се ускоро кренути са изградњом нове производне хале површине 6000 метара квадратних.„Данашња скупштина је практично била у функцији развоја наше локалне заједнице и задовољан сам донијетим одлукама“, закључио је Савић.