НОВИ ДОМ ЗА ПОРОДИЦУ ПАЈИЋ ИЗ МРТВИЦЕ

Заједничким снагама родбина, мајевичка дијаспора, Удружење „Жене Милиног Села“, мјештани подмајевичког села Мртвица
и општина Лопаре, саградили су породичну кућу за трочлану породицу Пајић из Мртвице.
Породица Пајић живјела је у старој ,трошној кући која није испуњавала ни основне услове за живот достојан човјека.
„Искориcтио бих прилику да се захвалим општини Лопаре на челу са начелником Радом Савићем и свим добрим људима који су нам помогли да изградимо нашу породичну кућу, како кроз новчану помоћ тако и кроз рад на објекту.“ изјавио је Радислав Пајић.
„Акција помоћи траје и даље како би до почетка зиме кућа била усељива“ – навела је Зорица Докић предсједница Удружења „Жене Милиног Села“.
Породицу Пајић посјетили су представници општине Лопаре, Младен Јовић и Мирко Николић.