ИЗБОРИ ЗА САВЈЕТЕ МЈЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА У ОПШТИНИ ЛОПАРЕ

У наредне три недјеље (3., 10. и 17. октобра) биће проведени избори за савјете мјесних заједница у општини Лопаре.За 3. октобар заказани су избори у мјесним заједницама: Лопаре, Коњиковићи , Козјак, Лабуцка, Мачковац, Пипери, Пирковци, Тобут, Вакуф, Вукосвци, Јабланица и Брусница.10. октобра избори ће бити одржани у Прибоју, Пељавама, Подгори и Липовицама, а 17. октобра у мјесним заједницама Корај, Бобетино Брдо, Кореташи, Милино Село, Миросавци, Мртвица, Пукиш и Пушковац.У свим мјесним заједницама избори ће бити проведени у времену од 10:00 до 17:00 часова.Начелник општине Радо Савић је саопштио је да бирачке одборе за организацију избора организовала локална управа и да су кандидатске листе предате. „Добићемо нови мандат за савјете који ће бити у функцији и радити за интересе својих мјесних заједница“-рекао је Савић.