НА СЈЕДНИЦИ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ЛОПАРЕ УСВОЈЕН НАЦРТ РЕБАЛАНСА БУЏЕТА ЗА 2021.ГОДИНЕ И НАЦРТ БУЏЕТА ЗА 2022. ГОДИНУ

На осмој редовној сједници Скупштине општине Лопаре усвојен је нацрт ребаланса буџета за 2021. годину и нацрт буџета за 2022. годину. Предсједник Скупштине Миленко Ристић је саопштио да су на засиједању разматрани извјештаји, донесене одлуке, рјешења и други акти од значаја за ову локалну заједницу. „Размотрен је и извјешатај о упису ученика у прве разреде основних и Средношколског центра „Вук Караџић“ и извјештај о стању путне мреже на подручју општине Лопаре и припрема за зимску сезону“, навео је Ристић. Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је задовољство данашњим радом локалног парламента. „Општина Лопаре ову годину приводи крају реализујући успјешне пројекте у многим областима а основа је био буџет“- рекао је Савић.Ребаланс буџета за 2021. годину је планиран у износу 7.094.000, 00 КМ, а нацрт буџета за 2022. годину у износу од6.700.000, 00 КМ.