НАЧЕЛНИК САВИЋ ЧЕСТИТАО БОЖИЋ

Радосним хришћанским поздравом „Мир Божји, Христос се роди!“, начелник општине Лопаре Радо Савић честитао је, свештенству и монаштву Српске православне цркве, вјерницима, свима на Мајевици и у дијаспори Божић и пожелио да празник Христовог рођења проведу у радости и благостању са својим најдражима.
„Драги грађани општине Лопаре, браћо и сестре, желим вам срећне предстојеће празничне дане, нека Божић у ваша срца и домове унесе мир, љубав и благостање, да у здрављу и радости са својим најдражима проведете један од највећих хришћанских празника, а сви ми требамо да се боримо прије свега за очување здравља у овом изазовном времену као и да наставимо да радимо на прогресу и развоју наше Општине“, навео је начелник Савић у божићној честитки грађанима.