ДЕЛЕГАЦИЈА ОПШТИНЕ НА ПРИВРЕДНОМ САЈМУ И ФОРУМУ У ЦИРИХУ

Општина Лопаре ће своје потенцијале и могућности представити на штанду, који ће имати на сајму, гдје се очекује успостављање сарадње са привредницима и инвеститорима како би се остврила могућа улагања у ову локалну заједницу.
Начелник општине Лопаре Радо Савић, заједно са сарадницима Желимиром Нешковићем и Предрагом Мићановићем учествоваће на самиту у Цириху, који се у организацији Удружења српских привредника у Швајцарској, а под покровитељством Амбасаде Републике Србије у Берну, одржава 13. и 14. маја 2022. године.
„Очекујемо квалитетан сајам и скуп привредника из различитих области и мислим да постоји реална могућност да са неким од њих се постигне договор, како би посјетили општину Лопаре и инвестирали у нашу локалну заједницу“, сопштио је новинарима начелник општине Лопаре Радо Савић.