НИКОЛА КОСТИЋ ИЗ ПЕЉАВА ДОБИТНИК ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ НА САЈМУ „ИНТЕРАГРО 2022“

На данас отвореном 20. међународном сајму пољопривреде, лова, риболова и екологије „Интерагро 2022“ представља се и Општина Лопаре.
Јубиларни 20. сајам отворила је предсједник Републике Српске Жељка Цвијановић и манифестација по први пут од оснивања има земљу партнера, а то је Сјеверна Македонија.
Начелник за привреду и друштвене дјелатности општине Лопаре Жељко Керовић је рекао да су на штанду наведене локалне заједнице представљени Пољопривредна задруга „Зарац“, удружења и индивидуални пољоприведни произвођачи.
„Већ првог дана сајма Никола Костић, који се бави узгојем коза и производњом козијег млијека је добио златну медаљу из области сточарства“, навео је предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић, који је заједно са градоначелником Бијељине Љубишом Петровићем посјетио штанд општине Лопаре.