СКРАЋЕНО РАДНО ВРИЈЕМЕ ТРГОВИНСКИХ РАДЊИ НЕДЈЕЉОМ

На данашњој 14. редовној сједници Скупштине општине Лопаре, након што је минутом ћутања одата пошта изненада преминулом потпредсједнику Скупштине општине Лопаре Аци Тодоровићу, реализован је дневни ред.
Усвојена је одлука о извршењу буџета за првих шест мјесеци ове године, као и одлука о издавању урбанистичко-техничких услова за изградњу соларне електране на подручју Прибоја и низ извјештаја и одлука битних за грађане ове локалне заједнице.
Предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић је рекао да је разматран и усвојен извјештај о раду скупштинских тијела за прво полугодиште текуће године.
„Одлуком о одређивању радног времена трговинских и занатско-предузетничких радњи одређено је ново радно вријеме које је прије било у временском интервалу 7 до 17 часова, а сада је скраћено од 7 до 13 часова“, навео је Ристић.