ПОДИЈЕЉЕНО 26 ПОНОСНИХ КАРТИЦА

У Лопарама је подијељено 26 поносних картица породицама са троје и више дјеце. Овим картицама се остварује право на попуст приликом куповине роба и услуга код привредних партнера укључених у пројекат „Пријатељ породице“.
Картица издата у једној локалној заједници за наведене намјене може се користити у цијелој Републици Српској, а потписан је споразум и са Републиком Србијом гдје се такође може користити саопштено је из општинске управе Лопаре.
Породицама са територије општине Лопаре, које су оствариле право, картице су уручили предсједник Скупштине Миленко Ристић и директор Дома здравља Лопаре.
Родитељи који имају троје и више дјеце, а нису се пријавили за поносну картицу, током цијеле године могу остварити то право.