ДВИЈЕ НАГРАДЕ НА МЕЂУНАРОДНОМ КОНКУРСУ ЗА УЧЕНИКЕ ОШ „ВЕЉКО ЧУБРИЛОВИЋ“ ИЗ ПРИБОЈА

Ученици III-1, Јован Лукић и Ружица Симикић, освојили су 2 награде на 6. међународном Божићном конкурсу ученика основношколског узраста са јужнословенског говорног подручја у Нишу.
У јакој конкуренцији основаца широм Европе, који говоре и пишу на једном од јужнословенских језика, Јован Лукић је освојио 3. мјесто за пјесму „Божић“, док је Ружица Симикић освојила 3. мјесто у категорији ликовних радова за Божићни колаж у 3Д бојанци.
Ове талентоване ученике, добитнике више награда на републичким и међународним такмичењима, припрема учитељица Мр Весна Латиновић.
Додјела награда биће уприличена на Божић, 7. јануара 2023. године у Нишу, како је новинарима саопштила Мр Весна Латиновић.