ПРАЗНИЧНИ ПАКЕТИЋИ УРУЧЕНИ МАЛИШАНИМА

Општинска управа Лопаре је и ове године припремила празничне пакетића за дјецу ове локалне заједнице.
Са подјелом пакетића почело се на измаку 2022. године и поклони су подијељени у дјечијем вртићу, центалним, подручним основним школама и Центру за културу.
„Малишанима је подијељено је преко 500 празничних пакетића и настављамо традицију коју смо започели ранијих година да обрадујемо најмлађе поклонима за наше најрадосније празнике“, рекао је начелник општине Радо Савић, који присуствовао пригодном програму који су припремили ученици и наставници подручне школе у мјесној заједници Липовице.
„На програмима који се одржавају у образовним установама и Центру за културу влада је једна заиста лијепа празнична атмосфера у којој су креатори дјеца и њихови наставници“, навео је Савић.