НАЈАВА: БРДСКА АУТО-ТРКA У ТОБУТУ 21.МАЈА 2023. ГОДИНЕ

У Тобуту 20. и 21. маја биће одржане ауто-трке у оквиру првенства РС у ауто-тркама на брдским стазама
Брдске трке биће организоване од стране АМКК „Оптима моторспорт“ Бијељина, а под покровитељством општине Лопаре.
Младен Ребриновић, члан АМКК „Оптима моторспорт“ Бијељина је најавио да се на овогодишњим ауто-тркама очекује око 20 такмичара који ће возити за првенство Републике Српске.
̶“Ово ће бити четврта брдска ауто-трка по реду у Лопарама која је организована од стране нашег клуба. Најбитнија нам је безбиједност возача и публике која ће пратити трке“ , истакао је Ребриновић.
„Одржавање брдских трка на подручју општине Лопаре је за нас важно јер, осим за љубитеље аутомобилизма, ово је добар начин да промовишемо и Тобут, општину Лопаре и Мајевицу“, рекао је Радо Савић, начелник општине Лопаре.