ОДРЖАНА 18. РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ

На 18. редовној сједници Скупштине општине Лопаре, чији је дневни ред садржавао 30 тачака , разматрани су и усвојени извјештаји установа и предузећа за 2022. годину којима је оснивач локална заједница.
„Извјештаји су добили потребну
подршку уз коректне примједбе које су у функцији побољшања рада“, изјавио је начелник општине Лопаре Радо Савић.
Усвојен је и приједлог кандидата за најуспјешнијег привредника, индивидуалног пољопривредног произвођача, култруног радника, спортског клуба и спортисте на подручју општине Лопаре којима ће поводом Дана општине Лопаре – Ђурђевдана бити додијељена признања.
„Ове године кандидатима за признања локалне заједнице ћемо додијелити медаљу Светог Ђорђа, Златну значку општине Лопаре и Захвалницу општине Лопаре“, рекао је Миленко Ристић, предсејник Скупштине Општине Лопаре.