ДОДЈЕЛА ЗАХВАЛНИЦА И ДИПЛОМА НАГРАЂЕНИМ УЧЕНИЦИМА

Начелник општине Лопаре др Радо Савић је уручио дипломе и захвалнице ученицима који су у протеклој години остварили значајне резултате на општинским, регионалним и републичким такмичењима.
Захвалнице су такође уручене и наставницима као менторима награђених ученика.
На свечаној додјели су истакнути бројни успјеси школа са подручја општине Лопаре који су постигнути захваљујући добрим резултатима ученика на разним такмичењима.
Наставница демократије и људских права Стојанка Пантић је рекла да је данашња додјела диплома и захвалница била веома битна за ученике из више разлога.
Првенствено, оваква признања ученицима пружају додатну мотивацију за учење, те је веома битно да ученици буду награђени за њихов рад и труд.
Пантићева је такође додала да су захвалнице и дипломе посебно значајне за основце, јер се приликом уписа у средњу школу свака диплома бодује.
Начелник др Радо Савић је изјавио да је укупно 40 ученика примило дипломе и захвалнице, а да ће ученици генерација бити и новчано награђени од Општине Лопаре.