ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ МИЛАНА ЛУКИЋА „СА ПОЛИГРАФА“

У Центру за културу Лопаре је одржана промоција књиге пјесама „Са полиграфа“ аутора Милана Лукића.
Лукић каже да је први пут на Мајевици и у Лопарама, те да су прве реакције публике на његове пјесме јако лијепе.
„Чини ми се да је публика у неким сегментима другачије реаговала, од рецимо београдске публике, није то ништа лоше, него једноставно другачије су“, навео је Лукић.
Аутор сматра да је већина пјесама наишла на афирмативан пријем и да му је као пјеснику драго да имају своју публику и ван неког простора у коме он пише.
Сликар са Мајевице Здравко Мићановић је радио илустрације за књигу, а Лукић за њега каже да је урадио опрему књиге, корице књиге и низ других радњи везаних за илустрације пјесама, те да је он коаутор.
Поред Мићановића, на представљању књиге су говорили пјесници Оливера Дуњић, Слободан Јовић и Драган Марковић.