РИСТО РАДИЋ ИЗАБРАН ЗА ПРЕДСЈЕДНИКА ОПШТИНСКЕ БОРАЧКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ

У Лопарама је данас одржана Изборна скупштина општинске борачке организације.
Изборна скупштина је одржана након проведених избора у мјесним борачким организацијама, а на основу Одлука републичке и општинске борачке организације о провођењу избора.
У свим мјесним борачким организацијама, осим у Кореташима су проведени избори у складу са прописаним роковима у наведеним одлукама.
За предсједника Скупштине општинске борачке организације у наредном мандатном периоду изабран је Ристо Радић.
У републичкој скупштини Борачке организације Републике Српске локалну борачку организацију из општине Лопаре ће представљати предсједник Скупштине и предсједник предсједништва Општинске борачке организације.
Скупштини борачке организације Лопаре, у својству госта, присуствовао је Радо Савић, начелник општине Лопаре и предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић.