МАЈЕВИЦА ПОБЈЕДНИК ФУДБАЛСКОГ КУПА ОПШТИНЕ

Фудбалски клуб Мајевица из Лопара је побједник Фудбалског купа општине Лопаре, који је јуче и данас игран поводом Дана дијаспоре.
У финалном сусрету екипа Мајевице је савладала екипу Фудбалског клуба Прибој резултатом 8:0 (4:0).
Данас је одиграна и утакмица за треће мјесто у којој је екипа Бобетиног Брда савладала Кореташе резултатом 5:4 након бољег извођења једанаестераца, у регуларном дијелу резултат је био 2:2 (2:1).
Полуфиналне утакмице су одигране јуче, Мајевица је била боља од Кореташа, а Прибој је побиједио Бобетино Брдо.
Најбољи голман турнира је Драгослав Гашић из екипе Кореташи, док је најбољи играч Миле Тодоровић из екипе Бобетино Брдо.
Пехаре и медаље су уручили Радо Савић, начелник општине Лопаре, Желимир Нешковић, делегат из реда српског народа у Дому народа Парламентарне скупштине БиХ и Љубиша Тошић, потпредсједник Скупштине општине Лопаре.