ПРЕДСТАВНИЦИ ОПШТИНЕ ТРСТЕНИК НА ДАНИМА ДИЈАСОРЕ

У кабинету начелника општине Лопаре Раде Савића, општинско руководство је одржало састанак са делегацијом општине Трстеник коју предводи Предсједник скупштине општине Трстеник Герасим Атанасковић.
„Разговарали смо о братимљењу нашх општина које је у припреми, као и потенцијалној сарадњи привредника, културних и спортских радника“ – рекао је Герасим Атанасковић.
„Наше опредјељење је да продубљујемо сарадњу са свим институцијама Републике Србије, а нарочито са успјешним локалним зајеницама каква је засигурно и општина Трстеник“- изјавио је новинарима Радо Савић начелник општине Лопаре.
Након састанка гости из Трстеника су обишли са представницима општине Лопаре Бусију, посјетили Вече изворне музике и Међународни баскет турнир који се одржавају у оквиру дванаестих дана дијаспоре.