ЕКСПЕРТ КОГА ЕВРОПА ЦИЈЕНИ Познати Србин у највишем стручном друштву у Берлину

Привредник и хуманиста Мирослав Којадиновић из Њемачке, који је родом из Републике Српске, учествује на конференцији у Берлину о енергетској ефикасности коју организује једна од највећих њемачких организација „Bundes Verband“ која је организација судских вјештака.
Којадиновић је члан њемачке државне комисије о енергетској ефикасности.
Током конференције Којадиновић је присуствовао и додјели награда европског парламента за највећу и најбољу организацију која се бави хуманитарним радом и разговарао са европским парламентарцем Сергејем Лагодинским и Наташом Павлик који су задужени за миграције и националне мањине у Њемачком парламенту.
-Поносан сам што долазим из Републике Српске, која је наше највеће чедо, и којој радо долазим-рекао је Којадиновић који је препознатљив по лобирању за Републику Српску и све њене жителље, не само у европском парламенту него широм свијета.
Којадиновић је учешћем на овој конференцији, као и уручењу престижних награда, потврдио своју стручност и брижан рад.
-Гдје год одем поносно стојим иза свог српског поријекла. Увијек сам на услузи нашим људима на путу боље будућности и стабилности-закључио је Којадиновић.

Извор: InfoBijeljina