ОРГАНИЗОВАНА СВЕЧАНОСТ ПОВОДОМ ЗАВРШЕТКА АКЦИЈЕ ЧИШЋЕЊА

У Пиперима код Лопара је уприличена свечаност поводом завршетка велике прољећне акције чишћења простора у мјесним заједницама Јабланица и Пипери, коју су организовали Удружење грађана „Јединство“ и мјештани поменутих села.

Тим поводом у улици код скретања према цркви у Пиперима је постављена табла са именом Ђорђе Митровића, погинулог борца у протеклом Одбрамбено-отаџбинском рату, по коме је тај путни правац добио име.

Предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић је упутио захвалност мјештанима наведених села на јединству и успјешно спроведеној акцији.

„Наше удружење и мјештани мјесне заједнице Јабланица и Пипери, предвођени Ђорђом Јаковљевићем су имали за циљ да се уреде мјесна гробља, путни појасеви на локалним саобраћајницама и простор око школе и цркве у Пиперима“, рекао је Радо Миловановић, предсјеник Удружења грађана „Јединство“ из Јабланице.

Он је навео да је акција у потпуности успјела и изразио задовољство на пруженој подршци општинске управе Лопаре.