ЗАВРШЕНИ РАДОВИ НА РЕКОНСТРУКИЦИЈИ И САНАЦИЈИ МАКАДАМСКИХ ПУТЕВА У ПЕТ МАЈЕВИЧКИХ СЕЛА

Радови на реконструкцинји и санацији макадамских путева у источном дијелу општине Лопаре су већим дијелом завршени на подручју села Завршје, Подгора, Потраш, Прибој и Липовице.
„Реконструкција и санација је извршена на путевима у пет села гдје је са депоније у Прибоју, коју је за ову прилику направила фирма Зворник путеви извучено око 2 000 метра кубних посипног материајла“, рекао је замјеник начелника општине Лопаре Горан Тасовац.
Он је навео да је на депонији остало још око 200 кубних метара посипног материајла и када се то употријеби требало да буду санирани сви макадамски путеви у наведеним селима.
„Радовима је обухваћено преко 25 километара путева, а вршено је грејдерисање, навлачење тампона и ваљање“, рекао је Тасовац.
Начелник општине Лопаре Радо Савић изразио је задовољство што су путеви санирани и захвалио радницима који су провели активности у наведеном послу.
Поводом завршетка радова организован је заједнички ручак.