ДНК АНАЛИЗОМ УТВРЂЕНО ЈЕ ДА СУ ПРОНАЂЕНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ НЕЂЕ ЦВЈЕТИНОВИЋА

Породици Неђе Цвјетиновића, који је нестао 24. јуна 2022. године је потврђено, након ДНК анализе, да су посмртни остаци, који су пронађени 2. децембра 2023. године, његови.
Из Општинске управе у Лопарама речено је да је у дијелу Доловски поток-Бацова Коса, у мјесту Лопаре Село које припада општини Лопаре, наведеног дана пронађен људски скелет и гумене чизме, за које се препостављало да припадају покојном Неђи Цвјетиновићу.
“Након ДНК анализе претпоставка је и потврђена, чиме је потрага за несталим званично обустављена”, саопштено је из ОУ Лопаре.
Општинска управа Лопаре изражава захвалност свим структурама, организацијама и појединцима који су учествовали у потрази за несталим и на било који начин дали допринос да се случај оконча и посмртни остаци покојног Неђе Цвјетиновића достојно сахране.