КРУНА МАНИФЕСТАЦИЈЕ ЂУРЂЕВДАНДСКИХ СВЕЧАНОСТИ ЈЕ НАСТУП МЛАДИХ У КУЛТУРНО-ЗАБАВНОМ ПРОГРАМУ

У Центру за културу одржан је пригодан културно-забавни програм Ђурђевданских свечаности манифестације која се организује поводом Дана и крсне славе општине Лопаре.
Програм у организацији Српског просвјетног и културног друштва „Просвјета“ из Лопара и Центра за културу, уз подршку Дјечијег вртића Лопаре је био садржајно веома богат.
Наступили су млади фолклораши, етно хор и најмлађи учесници из Дјечијег вртића са својим тачкама које су изазвале одушевљење присутне публике.
„Круна манифестације Ђурђевданске свечаности је наступ наше дјеце која представљају будућност Лопара“, рекао је начелник општине Радо Савић.
Предсједник Српског просвјетног и културног друштва „Просвјета“ из Лопара Ирена Лукић је изразила захвалност дјеци и васпитачима из вртића, свим учесницима програма и општини Лопаре на пруженој подршци.