САВИЋ: ДОБАР РАД ОПШТИНСКИХ УСТАНОВА И ПРЕДУЗЕЋА

Одборници Скупштине општине на данашњем засједању донијели су одлуку да уз улицу, име „9 јануар“ у Лопарама понесе и насеље у којем су изграђене куће угроженима након поплава и клизишта 2014. године.

Начелник Лопара Радо Савић похвалио је на сједници добар рад општинских установа и предузећа, истичући да је локални Дом здравља у суфициту већ цијелу деценију, истакавши да је и успјешан рад установа културе у општини.

Одборници су усвојили и одлуку о избору фирме „Вивамедик“ из Козлука као стратешког партнера за Јавну здравствену установу апотека „Лопаре“.

Предсједник Скупштине општине Миленко Ристић рекао је новинарима да је сједница имала углавном извјештајни карактер о раду јавних установа и предузећа.