АСФАЛТИРАН ПУТ У МРТВИЦИ

У Мјесној заједници Мртвица код Лопара асфалтиран је пут дужине 320 метара а ширине 4 метра на радост мјештана овог краја.

Начелник Лопара Радо Савић присусtвовао је данас асфалтирању и рекао да је за ову дионицу пута издвојено 40.000 КМ, од чега је Брчко Дистрихт дао 20.000 КМ а остало је ова мајевичка општина уз подршку привредника.

-Овај дио Мртвице према Кореташима повезује општину Лопаре са Брчко Дистриkтом и важно је да се становницима овог мјеста али и свим онима који користе овај пут олакшају услови живота-рекао је Савић новинарима.

Теко Зарић, мјештанин Мртвице, рекао је да у овом дијелу живи 30 домаћинстава.

-Нови асфалт највише значи нама мјештанима, али значи и становницима других мјеста јер је један од најпрометнијих локалних путева који многи користе-рекао је Зарић и захавлио свима који су помогли овај пројекат.